• info@bucakizogrenciyurdu.com
  • 0232 420 17 17 | 0532 622 91 22

NEDEN BİZ?

NEDEN BİZ?

1989 Yılından bu yana Buca’ya gönül vermiş, hizmet etmekten yorulmamış, işinde profesyonel, yenilikçi ve istikrarlı bir aile şirketiyiz.

Öğrenim süreci boyunca gününüzün büyük bir kısmını geçireceğiniz kız öğrenci yurdumuzda sadece barınma hizmeti değil, okul hayatınıza etki edecek tüm olumsuzlukların olmadığı kendinizi huzurlu hissedeceğiniz profesyonel bir anlayış ile hizmet veriyoruz.

Kız öğrenci yurdumuzda 1-2-3 ve 4 kişilik oda seçenekleri ile sizlere rahat, konforlu ve modern imkanlar sunmak için tüm ekibimizle çalışıyoruz.

Güvenliyiz! Kız öğrenci yurdumuz 7/24 kamera ile izlenmekte, giriş çıkışlar parmak izi ile yapılmakta ve mesleğinde deneyimli güvenlik personelimiz ile huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktayız.

Öğrenim süreci boyunca yurdumuzda bulunduğunuz her an, suyunuzun ve elektriğinizin kesilmediği profesyonel bir hizmet veriyoruz.

► Temizliğin öncelikli olduğu yurdumuzda, kat personelimiz odaların genel temizliğini teferruatlı bir şekilde haftada 2 gün olarak yapmaktadır. Tuvalet ve banyo temizliği ise her gün yapılarak hijyenik ortamlar sunulmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz EURO-LINE sağlık hizmetleri tarafından yurt içerisinde oluşabilecek acil sağlık sorunlarında 7/24 ilk müdahele ve ambulans hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Her öğrencinin odasında kendine ait çalışma masası olmasının yanı sıra yurdumuzda ferah ve geniş çalışma salonları da hizmet vermektedir.

Karaoke partileri, Sinema geceleri, Moral gecesi, Yeni yıl kutlamaları, Turnuvalar ve Mezuniyet partileri gibi eğlenceli aktiviteler ile öğrencilerimizin moralini en üst seviyeye taşıyoruz.

Tecrübeli, profesyonelce kadrolaşmış, sektöre uzun yıllardır gönül vermiş yenilikçi ciddi işletmeler ile mümkündür.

Nergiz Hanım Kız Öğrenci Yurdu olarak tüm deneyim ve profesyonelliğimizle buradayız.

►Mesleki birikimimizi, çağdaş işletme anlayışımızı, kusursuz hizmetlerimizi ve kalitemizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

►Üniversite öğrenim sürecinin tamamının veya bir kısmının geçeceği, hayatınızda önemli bir yer alacak olan yurt aramaktaki ve yurt yaşamındaki maksadınız “SADECE BARINMAK OLMAMALI”

►1989’dan buyana bu mesleğe gönül veren, hizmetlerini aksatmadan profesyonelce yerine getiren, sektörde çok farklı bir yeri olan ciddi, istikrarlı bir aile kuruluşuyuz.

Designed By TASARIMLIK.com