• info@bucakizogrenciyurdu.com
  • 0232 420 17 17 | 0532 622 91 22

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

 

ODALARIMIZ:
Nergiz Hanım Kız öğrenci yurdu odalarının tamamı laminat malzeme ile kaplıdır. Odalar 1, 2, 3 ve 4 kişilik farklı yaşam alanı seçenekleri ile kız öğrencilere rahat ve konforlu, modern imkanlar sunmaktayız.

Tüm odalarımızda banyo, wc. ve mini bar bulunmaktadır.

KAHVALTI:

Zengin çeşitlerimiz ile usta aşçımız tarafından hazırlanan sabah kahvaltısının yanı sıra lezzetli akşam yemekleri de sağlıklı ortam ve koşullarda hazırlanıp hijyen anlayışını benimseyen kadromuz tarafından servis edilmektedir.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği haftanın altı günü olup, pazar günleri kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti verilmez.

Sabah Kahvaltısı: 07:30-10:30 / Akşam yemeği: 15:00–19:30

TEMİZLİK:
Prensiplerimizin başında sağlıklı ve hijyenik ortamlar ön planda olduğundan dolayı kat personelimiz odaların genel temizliğini teferruatlı bir şekilde haftada 2 gün, tuvalet ve banyo temizliklerini ise her gün yapmaktadırlar.

GÜVENLİK:

Giriş çıkış ve çevre güvenliği için yurdumuz 24 saat kamera ile izlenmekte ve yurdumuzda 7/24 mesleğinde deneyimli personel bulunmaktadır.
Ayrıca; yurdumuzda parmak izi okuyucu sistemle giriş-çıkış yapılmaktadır.

Yurda Giriş Saatleri Hafta içi/Hafta Sonu: 01:00

SAĞLIK HİZMETLERİ:
Anlaşmalı olduğumuz acil sağlık hizmeti kurumu tarafından yurt içerisinde oluşabilecek acil sağlık sorunlarında 7/24 ilk müdahale ve ambulans hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

İNTERNET:
Wireless ile sınırsız internetten ücretsiz olarak yararlanılabilinir.

ÇAMAŞIR YIKATMA VE ÜTÜ:
Çamaşırlarınız ücretli yıkanmaktadır. Ütü alanımızdan ise 7/24 ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

TELEFON:
Ailelerinizin ve sevdiklerinizin size kolay ulaşabilmesi için her odada telefon bulunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİLKER:
Tüm odalarda ve sosyal alanlarda duman detektörleri ve alarm sistemleri bulunmakta olup, yangına karşı önlem olarak periyodik bakımları yapılan yangın tüpleri hazır durumda bulundurulmaktadır. Yurdumuzda öğrencilerin kullanımına açık asansör bulunmaktadır. Yurdumuza özel, her katın koridorunda 2 adet olmak üzere bilgilendirme ekranları (yemek menüleri, sosyal etkinlikler, doğum günleri v.b) bulunmaktadır. 8 Tonluk su depomuz, artezyen kuyumuzdan elde ettiğimiz su ile KESİNLİKLE SU SIKINTISI YAŞANMAMAKTADIR. 50kw’lık jeneratörümüz ile KESİNLİKLE ELEKTRİK SIKINTISI YAŞANMAMAKTADIR.

ÇALIŞMA SALONLARI:
Her öğrencinin odasında kendine ait bulunan çalışma masalarının yanı sıra ferah, geniş çalışma salonlarımız bulunmaktadır.

AKTİVİTELER:
Aktivitelerimiz planlı-programlı bir şekilde ders yılı boyunca yapılmaktadır. Tüm eğlencelerimiz profesyonel anlamda ses ve ışık sistemleri kullanılarak donatılmış özel salonumuzda yapılmaktadır.

*Gezi *Kareoke partisi *Sinema gecesi *Sosyal sorumluluk projesi *Moral gecesi *Turnuva *Yeni yıl kutlaması *Mezuniyet partisi gibi ek aktivitelere de yer verilmektedir.

Tecrübeli, profesyonelce kadrolaşmış, sektöre uzun yıllardır gönül vermiş yenilikçi ciddi işletmeler ile mümkündür.

Nergiz Hanım Kız Öğrenci Yurdu olarak tüm deneyim ve profesyonelliğimizle buradayız.

►Mesleki birikimimizi, çağdaş işletme anlayışımızı, kusursuz hizmetlerimizi ve kalitemizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

►Üniversite öğrenim sürecinin tamamının veya bir kısmının geçeceği, hayatınızda önemli bir yer alacak olan yurt aramaktaki ve yurt yaşamındaki maksadınız “SADECE BARINMAK OLMAMALI”

►1989’dan buyana bu mesleğe gönül veren, hizmetlerini aksatmadan profesyonelce yerine getiren, sektörde çok farklı bir yeri olan ciddi, istikrarlı bir aile kuruluşuyuz.

Designed By TASARIMLIK.com