• info@bucakizogrenciyurdu.com
  • 0232 420 17 17 | 0532 622 91 22

TARİHÇE

TARİHÇE

1981 yılında İzmir-Buca da gazete mecmua dağıtım başbayiliği yaparak iş hayatına adım atan şirket ortakları ve kurucuları UĞUR İLDAŞ ve eşi NERGİZ İLDAŞ ın gazete başbayiliği yanı sıra 1989 yılında yurt işletmeciliği sektörüne de girmişlerdir.

1989 yılının imkanlarıyla, 4 ve 6 kişinin kaldığı odalarda, demir ranzalı, çelik dolaplı, kömür sobaları ile ısıtılıp,odunla veya gazla yanan şofbenle sıcak su temin edilip haftada ancak 1,2 gün banyo yapılabilen 60 yatak kapasiteli yurtlarının o günlerini keyif ve nostaljiyle anlatmaktadırlar.

1995 yılında gazete mecmua başbayiliği bırakılıp tamamen yurt işletmeciliğine önem verilmesinden sonra hizmet kalitesi ve hizmet çıtası yükseltilerek bugün sektörün profesyonel hizmet kalitesi veren lideri konumuna gelmişlerdir.

buca-kiz-yurdu-tarihce

Kızları ESİN İLDAŞ’ın 2007 yılında Ankara Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesinden mezun oluşundan hemen sonra yurt işletmesinde müdür olarak göreve başlaması ve yönetime resmen ortak olarak girmesiyle şirketin hizmet enerjisi güçlenmiş, vizyonları genişlemiştir.

Nergiz Hanım Kız Öğrenci Yurdumuz 1500m² kapalı, 1000m² yeşil alana sahip olan, 4 bir tarafı açık ve toplamda 98 yatak kapasitesiyle bu sektörde liderliğine devam etmekte olup, öğrencilere daha da iyi hizmet vermeyi hedeflemektedirler.

Bugün; Yurtçuluğu, profesyonel işletme – kaliteli hizmet anlayışı ile yapmanın ve ATATÜRKÇÜ – ÇAĞDAŞ – YENİLİKÇİ bir çizgide ilerlemenin mutluluğunu, huzurunu yaşamaktadır…

Hedefimiz; İyiye, Dahada iyiye…

Tecrübeli, profesyonelce kadrolaşmış, sektöre uzun yıllardır gönül vermiş yenilikçi ciddi işletmeler ile mümkündür.

Nergiz Hanım Kız Öğrenci Yurdu olarak tüm deneyim ve profesyonelliğimizle buradayız.

►Mesleki birikimimizi, çağdaş işletme anlayışımızı, kusursuz hizmetlerimizi ve kalitemizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

►Üniversite öğrenim sürecinin tamamının veya bir kısmının geçeceği, hayatınızda önemli bir yer alacak olan yurt aramaktaki ve yurt yaşamındaki maksadınız “SADECE BARINMAK OLMAMALI”

►1989’dan buyana bu mesleğe gönül veren, hizmetlerini aksatmadan profesyonelce yerine getiren, sektörde çok farklı bir yeri olan ciddi, istikrarlı bir aile kuruluşuyuz.

Designed By TASARIMLIK.com